چه کارهای کثیفی که این انسانها نمی کنند یه روز از اجساد سوسک ماسک صورت میسازند یه روز... ولی این یکی دیگه فاجعه هست با این اوصاف شاید مردم ایران با این شرایط افراد فوق العاده ای هستند

این یک نوشیدنی با طعمی واقعی است، یک نوشیدنی جدید که از ادرار گاو تولید شده است.
مخترعان هندی برای ساختن این معجون، ماه‌ها زمان صرف کرده‌اند. معجونی که ادعا کرده‌اند بوی بد نمی‌دهد، طعم بسیار دل نشینی دارد و بسیار سالم است.
این نوشیدنی توسط “دپارتمان حفاظت از گاو” وابسته به سازمان RSS و در یکی از چهار شهر مقدس اطراف “رود گنگ” ساخته شده است.
این که این”جنبش ملی گرای هندو” چگونه توانسته است با استفاده از فضولات چنین کاری انجام دهد، یک معماست.

اسم نوشیدنی را با کمی حجب و حیا، “گا جای” گذاشته‌اند که در زبان سنسکریت به معنای “آب گاو” است و مراحل نهایی خود را طی می‌کند.
این نوشیدنی در حال حاضر مراحل آزمایش خود را می‌گذراند و تا انتهای سال [هندی] عرضه خواهد شد.
ام پراکاش (Om Prakash)، رییس دپارتمان می‌گوید: “نگران نباشید! این محصول، بوی ادرار نمی‌دهد و طعمی دل پذیر دارد.”
او ادامه می‌دهد: “نقطه‌ی فروش منحصر به فرد این محصول، سالم بودنش است. این نوشیدنی، بر خلاف نوشیدنی‌های گاز دار، هیچ نوع ماده‌ی سمی ندارد.”
به گفته‌ی رییس دپارتمان، نوشیدنی جدید، ارزان خواهد بود و می‌تواند رقیب خوبی برای کمپانی کوکاکولا باشد، که در هند زیاد طرفدار دارد.
” ما رقیب خوبی برای آن‌ها [کوکا کولا] خواهیم بود، چرا که نوشیدنی ما برای بشر سودمند است. ما همچنین می‌توانیم به صادرات این نوشیدنی فکر کنیم.”
“گا جای” از ترکیب ادرار گاو و دارو‌های گیاهی به دست می‌آید.
RSS که در سال 1925 تاسیس شده است، ادعا می‌کند که بزرگترین جامعه‌ی ملی گرای هند با بیش از 8 میلیون عضو است.
هدف این سازمان، از میان برداشتن نفوذ خارجی‌ها در هند و ترویج ایدئولوژی هندو است.
گاو برای هندوها مقدس است و سازمان مورد نظر از چندی قبل این عقیده را ترویج داده است که ادرار این حیوان، شفایی است برای همه‌ی بیماری‌ها - از بیماری کبد گرفته تا سرطان.
کشتن حیوانات در اکثر مناطق هند غیر قانونی است، این در حالی است که فضولات آن‌ها اغلب در مراسمی خاص توسط مردم طبقه‌ی پایین برای سلامتی خورده می‌شود.